Kontaktuppgifter

Bolagsfrågor:
Telefon: 026-17 80 60 växel
E-post: info@skfab.se

Försäkrings- och skadefrågor:
Telefon: 026-17 80 60 växel
E-post: kundteam@skfab.se  

Ekonomi- och fakturafrågor:
Telefon: 026-17 80 60 växel
E-post: ekonomi@skfab.se 

Adress:
Drottninggatan 35
803 11 Gävle


DET ÄR VI SOM ARBETAR PÅ SKFAB

Verkställande direktör
Jan Malmberg
Tel: 026-17 99 33
E-post: jan.malmberg@skfab.se

Information och IT-system
Ulrica Kjellman
Tel: 026-17 90 88
E-post: ulrica.kjellman@skfab.se

Skador
Stefan Sköld
Tel: 026-17 98 09
E-post: stefan.skold@skfab.se

Försäkring
Dieter Wesslén
Tel: 026-17 26 10
E-post: dieter.wesslen@skfab.se

Skadeförebyggande arbete
Clas Herbring
Tel: 026-17 80 43
E-post: clas.herbring@skfab.se

Rune Herrgård
Tel: 026-17 81 72
E-post: rune.herrgard@skfab.se

Compliance och HR
Roger Nyman
Tel: 026-17 23 31
E-post: roger.nyman@skfab.se

Avtal och Upphandling
Jenny Krause
Tel: 026-17 83 98
E-post: jenny.krause@skfab.se

Ekonomichef
Rita Galanti
Tel:026-17 84 61   
E-post: rita.galanti@skfab.se

Ekonomiassistenter
Chatrine Karlsson
Tel: 026-17 80 71
E-post: chatrine.karlsson@skfab.se

Therese Carlsson
Tel: 026-17 90 49
E-post: therese.carlsson@skfab.se